Renk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

VALORANT Bölüm 07 Kısım 02’nin yeni haritası Sunset’i erişime açıldı

Riot Games ve VALORANT Kısım 07 KISIM 02’nin yeni haritası Sunset’i duyurdu.

VALORANT Bölüm 07 Kısım 02’nin yeni haritası Sunset’i erişime açıldı
05 Eylül 2023 - 2:54


Riot Games ve VALORANT Kısım 07 KISIM 02’nin yeni haritası Sunset’i duyurdu.

Riot’un da merkez kenti olan Los Angeles’tan esinlenerek tasarlanan Sunset; yemek kamyonları, Arka Deco ve Mission biçimi mimari, trafik, neon günbatımı ve birtakım mahallî graffiti sanatkarlarının çalışmaları üzere Los Angeles’ın pek çok vazgeçilmez kültürel öğesini barındırıyor. 3 koridorlu ve 2 bölgeli bu haritada oyuncuların izleyecekleri stratejilerde Orta denetimine ehemmiyet vermesi gerekecek.

VALORANT, Kısım 07 Kısım 02’yle resmi olarak çıkış yapacak grup temelli rekabetçi sistemi Premier için de yeni güncellemeler paylaştı. Bu güncellemelerle oyuna resmi kümeler eklenirken, haftalık müsabakalar artık rekabetçi harita havuzundaki 7 haritanın hepsini kapsayacak ve bundan sonra oyuncuların meslek geçmişleriyle sonuçları takip edilecek.

Bunun yanı sıra Premier ilerleyen vakitlerde VCT’yle de ilişkilendirilecek. Profesyonel düzeye giden bu yolla ilgili birinci değişiklikler 2024’ün başlarında hayata geçecek. Premier’in çıkışıyla ilgili daha fazlasını incelemek ya da sistemle ilgili bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız lütfen playvalorant.com/tr-tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

asibet giriş roofbet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - RENK HABER