Renk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Redington Türkiye ve Matrix42’den stratejik iş birliği

Redington, BT idaresi alanında sunduğu tahlillerle öne çıkan teknoloji şirketi Matrix42’nin tüm eser ailesinin Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısı oldu.

Redington Türkiye ve Matrix42’den stratejik iş birliği
22 Ağustos 2023 - 2:00


Redington, BT idaresi alanında sunduğu tahlillerle öne çıkan teknoloji şirketi Matrix42’nin tüm eser ailesinin Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısı oldu.

Bilişim dalındaki küresel tecrübesini uzun yıllardır ülkemize aktaran katma bedelli yeni jenerasyon teknoloji distribütörü Redington Türkiye, BT idaresi alanında faal tahliller sunan Matrix42 ile tüm eser ailesinin dağıtımı kapsamında stratejik bir iş birliği yaptı. Redington Türkiye, bu iş birliği kapsamında Haziran sonundan itibaren geçerli olmak üzere Matrix42’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu.

Matrix42, dijital çalışma alanı tahlilleri alanında dal önderi olan bir marka olarak 30 yılı aşkın deneyimiyle, kurumların dijital altyapılarını daha verimli, inançlı ve kullanıcı dostu bir formda yönetmelerine imkan sağlayacak tahliller sunuyor. BT, lisans idaresi ve uyumluluk denetimi, uç aygıt idaresi ve güvenliği alanında geliştirdiği yenilikçi eserlerle öne çıkan Matrix42, dünyanın her yerinden müşterilerine, kullanıcı dostu arayüzleri, tesirli güvenlik tedbirleri ve güçlü performans sergileyen eser ailesiyle hizmet veriyor. Şirket sunduğu tahlillerle kurumların dijital çalışma alanlarını optimize etmelerine ve verimliliklerini artırmalarına yardımcı oluyor.

“Bu iş birliği ile Türkiye’de BT idaresinde daha faal bir hizmet sunmayı hedefliyoruz”

Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan, “Redington Türkiye olarak Matrix42 ile iş birliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Matrix42’nin tesirli BT idaresi tahlilleri, yenilikçi eserleri ve küresel tecrübesi, iş birliğimizin değerli bir kesimini oluşturuyor. Bu iş birliği ile iş ortaklarımıza daha geniş ve güçlü tahlil seçenekleri sunarak, Türkiye’de BT idaresi alanında daha da aktif bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Matrix42’nin eser ailesi, kullanıcı dostu arayüzleri ve güvenlik tedbirleri ile öne çıkıyor. Matrix42’nin Alman kalitesi ile partnerlerimizin müşterilerine en âlâ tahlilleri sunmasını sağlayacağız. Bu iş birliğiyle müşterilerimize katma kıymetli tahliller sunarak, bilişim kesiminde daha güçlü bir geleceğe yanlışsız seyahatimiz sürüyor” dedi.

Matrix42 EMEA Bölge Satış ve Operasyon Yöneticisi  Samer Hani, “Bu stratejik iş birliği ile, Matrix42’nin Redington’un güçlü iş iştiraki kanal yapısı aracılığıyla, Türkiye’de daha da büyümesini hedefliyoruz. Sunduğumuz geniş kapsamlı BT idaresi tahlillerinin sahip olduğu artıları bundan sonra Redington Türkiye’nin geniş iş paydaşlığı ağı ile daha fazla kuruma ulaştıracağımızı düşünüyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

asibet giriş roofbet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - RENK HABER