Renk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Pirlibey muhtarı Kaner mahallesine yapılan hizmetler için başkan çerçioğlu’na teşekkür etti

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Aydın’da her mahalleye birçok hizmet götürülürken; Pirlibey Muhtarı Mustafa Kaner, mahallesine yapılan yatırımlar için memnuniyetini söz etti.

Pirlibey muhtarı Kaner mahallesine yapılan hizmetler için başkan çerçioğlu’na teşekkür etti
01 Eylül 2023 - 11:24


Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Aydın’da her mahalleye birçok hizmet götürülürken; Pirlibey Muhtarı Mustafa Kaner, mahallesine yapılan yatırımlar için memnuniyetini tabir etti. Muhtar Kaner, Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’na yapılan hizmetler için teşekkür etti.

Mahallemizde kanalizasyon ve içme suyu altyapıları yapıldı
Mahalle genelindeki çalışmalar ile ilgili konuşan Kaner, “Şuan kanalizasyon ve içme suları şebekelerinin değişim çalışmaları var. Bugüne kadar 22 bin metre kullanma suyu şebeke değişimi gerçekleşirken, 17 bin metre kanalizasyon çizgisi yenilendi. Bu bizim kanayan bir yaramızdı. Artık ise kullanma suyu sınırı meskenlere kadar çekildi. Ayrıyeten mahallemize yakın dağlarda bulunan 3 pınardan (iyi su dediğimiz) içme suyu, yaklaşık 20 kilometre uzaklıktan mahallemize getirildi ve su depomuzla buluştu. Mahallemizde hiç kimse bugüne kadar su sorunu yaşamadı. Şuan A kalite bir su kullanıyoruz. Suyumuzun tüm tetkikleri yapılmış olup, sıhhate ziyanlı hiçbir bulgu çıkmamıştır. Bu hizmetlerinden ötürü Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’na Pirlibey sakinleri ismine teşekkür ediyorum” dedi.

Söz verdi, yaptı

Kaner, “Pirlibey Mahallesi’nin altyapı ve şebeke suyu çalışmaları konusunda Hasret liderimizden talepte bulunduğumda, liderimiz en kısa vakitte yapacağız diye bana kelam verdi. Bugün ise girilmez denilen orta sokaklarda bile alt yapı çalışması yapıldı. Altyapı çalışmalarının bittiği yerlerde asfalt çalışmaları devam ediyor. Bir buçuk yılda tamamlanması planlanan altyapı çalışmaları 8 ay üzere kısa müddette tamamladı. Bu kadar kısa müddette bu çalışmaları gerçekleştirdiği için Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’na  mahallem ve şahsım ismine çok teşekkür ederim. İstek ve taleplerimizin çabucak yanıt bulmasından ötürü çok memnunuz” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

asibet giriş roofbet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - RENK HABER