Renk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

OpenAI, ChatGPTnin şirketlere yönelik sürümünü yayınlayacak

Yapay zeka uygulaması ChatGPT’yi geliştiren OpenAI, uygulamanın şirketlere yönelik sürümü “ChatGPT Enterprise”ın piyasaya sürüleceğini duyurdu.

OpenAI, ChatGPTnin şirketlere yönelik sürümünü yayınlayacak
29 Ağustos 2023 - 0:12

Metin tabanlı yapay zeka uygulaması ChatGPT’yi geliştiren OpenAI, ChatGPT’nin iş dünyasını amaç alan sürümünü yayınlayacağını duyurdu.

OpenAI’dan yapılan açıklamada, kurumsal seviyede güvenlik ve kapalılık, sınırsız yüksek süratli GPT-4 erişimi, gelişmiş data tahlili kabiliyetleri, özelleştirme seçenekleri ve çok daha fazlasını sunan “ChatGPT Enterprise”ın piyasaya sürüleceği bildirildi.

Yapay zekanın çalışma hayatının her alanına yardımcı olabileceğine, grupları daha yaratıcı ve üretken hale getirebileceğine inanıldığı belirtilen açıklamada, rastgele bir vazifeye yardımcı olacak yapay zeka asistanına yanlışsız bir adım daha atıldığı aktarıldı.

Açıklamada, kuruluşlardan ChatGPT’ye yönelik gibisi görülmemiş bir talep görüldüğü belirtilerek, ChatGPT Enterprise’ın birinci kullanıcıları ortasında Block, Canva, Carlyle, The Estée Lauder, PwC ve Zapier üzere şirketlerin olduğu kaydedildi.

OpenAI’ın Kasım 2022’de piyasaya sürdüğü tüketici odaklı ChatGPT ile üretken yapay zekanın günlük vazifelerde kullanımı artmış ve uygulama ocak ayı prestijiyle aylık 100 milyon etkin kullanıcıya ulaşmıştı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    asibet giriş roofbet giriş

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - RENK HABER