Renk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Kocaeli, Büyükşehir Zabıtasıyla Güvende

Kocaelililerin güvenliği, sıhhati ve emniyeti açısından birçok misyon üstlenen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Zabıta ve Güvenlik grupları, eşyalarını kaybeden vatandaşların da imdadına koşuyor

Kocaeli, Büyükşehir Zabıtasıyla Güvende
18 Eylül 2023 - 11:30


Kocaelililerin güvenliği, sıhhati ve emniyeti açısından birçok vazife üstlenen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Zabıta ve Güvenlik grupları, eşyalarını kaybeden vatandaşların da imdadına koşuyor. Bu kapsamda kentin işlek noktalarında ve turistik bölgelerinde kaybolan eşyalar sahiplerine, çocuklar ise ailelerine takımlarca ulaştırılıyor.

 

247 EŞYA SAHİBİNE TESLİM EDİLDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü takımları, kıyılar başta olmak üzere kentin işlek noktalarında ve turistik bölgelerinde 7 gün 24 saat misyon yapıyor. Gruplar bu kapsamda misyonları sırasında buldukları para, cep telefonu, cüzdan, çanta, kulaklık ve kolye üzere kıymetli eşyaları sahiplerine ulaştırıyor. Takımlar bu vakte kadar bulunan 247 kayıp eşyayı sahiplerine teslim etti.

 

84 ÇOCUK AİLESiNE KAVUŞTU

Asayişin sağlanması noktasında da kıymetli bir efor sarf eden zabıta ve güvenlik vazifelileri, ailelerini kaybeden çocukların da yardımına koşuyor.  Bu kapsamda Büyükşehir grupları, 84 çocuğu ailesine kavuşturdu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

asibet giriş roofbet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - RENK HABER