Renk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Kingston Digital, Harici SSD Serisini Genişletti

Bellek eserleri ve teknoloji tahlilleri alanında dünya önderi Kingston Technology Company’nin flash bellek iştiraki Kingston Digital, küçük ve çok şık bir belge yedekleme tahlili olan XS1000 Harici SSD’yi duyurdu.

Kingston Digital, Harici SSD Serisini Genişletti
06 Eylül 2023 - 9:00


Bellek eserleri ve teknoloji tahlilleri alanında dünya başkanı Kingston Technology Company’nin flash bellek iştiraki Kingston Digital, küçük ve çok şık bir evrak yedekleme tahlili olan XS1000 Harici SSD’yi duyurdu. XS1000, Kingston’ın harici SSD eser portföyü XS2000’e yeni üye olarak katıldı. Her iki şoför de cep boyutunda taşınabilirlik sağlamak için son derece kompakt bir yapıdalar ve 29 gramın altında olmalarıyla dikkat çekiyorlar.

Kingston XS1000, 1.050MB/s1’ye varan okuma suratı ve 2TB2’ye ulaşan geniş kapasitesi ile sayısız fotoğraf, görüntü ve belgeyi saklamak için kâfi alan sağlıyor. Şoför, USB-C®3 – USB-A kablosuyla birlikte geliyor ve eski aygıtlarla problemsiz ilişki için geriye dönük uyumluluğa sahip bulunuyor. Bir anahtarlık kadar küçük olan XS1000, kolay evrak yedeklemelerinin inançlı yapılmasına imkan veriyor ve kıymetli evrakların, pahalı anıların ve medya belgelerinin daima erişimini garanti altına alıyor.

Kingston SSD İşletme Müdürü Keith Schimmenti, “Müşterilerimiz kullanışlı, süratli ve sağlam bilgi saklama alanına uygun bir fiyattan ulaşmak istiyor. Eser serimize XS1000’in ek edilmesiyle daha fazla seçenek aramalarına gerek kalmadı. Bu sürücüyü, standart bir SSD’nin sırf yarısı boyutunda, şık ve kompakt bir biçimde tasarladık. Bu özellik eşsiz bir taşınabilirlik sağlıyor ve eser piyasada kolaylık ve birinci sınıf performansı tıpkı anda arayanlar için en âlâ seçim olarak öne çıkıyor” diyor.

1 TB ve 2 TB versiyonları bulunan XS1000, beş yıl sonlu garanti ile piyasaya sürüldü. 

 

XS1000 Harici SSD Özellikleri ve Spesifikasyonları:

 • Üstün taşınabilirlik: Kompakt yapıda olan ve yükü 29 gramın altında olan bu şık, siyah SSD avuç içine sığıyor. 
 • Güvenilir belge yedekleme: Her şeyi yanınızda götürebilirsiniz. Dokümanlarınızı, büyük fotoğraflarınızı ve görüntülerinizi kesintisiz olarak aktarıp saklayabilirsiniz.
 • Daha fazla depolama alanı: Dijital kütüphanenizi bedelli anılarınızı saklamak için 2TB2’ye kadar genişletebilirsiniz.
 • USB 3.2 Gen 2 takviyesi: Eski aygıtlarla sıkıntısız ilişki sağlayan USB 3.2 Gen 1 ile geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde 1.050MB/s1’ye kadar okuma suratlarına ulaşabilirsiniz.
 • Arayüz: USB 3.2 Gen 2
 • Hız1: 1.050MB/sn’ye kadar okuma, 1.000MB/sn’ye kadar yazma
 • NAND: 3D
 • Kapasite2: 1TB, 2TB
 • Boyutları: 69,54 x 32,58 x 13,5 mm
 • Ağırlık: 28.7g
 • Gövde Gereci: Metal + Plastik
 • Çalışma sıcaklığı: 0°C~40°C
 • Depolama sıcaklığı: -20°C~85°C
 • Garanti/Destek4: Sınırlı 5 yıl garanti
 • Şunlarla uyumludur5: Windows® 11, 10, macOS® (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS™, Android™, iOS/iPadOS® (v.13+)

 

Uyumluluk Tablosu

 

USB 3.2 Gen 2

Windows® 11

 

Windows® 10

 

macOS (v. 10.15.x +)

 

Linux (v. 4.4.x +)

 

Chrome OS™

 

Android™

 

iOS/iPadOS® (v.13+)

 

 

XS1000 External SSD

Parça Numarası

Kapasite

SXS1000/1000G

1TB 

SXS1000/2000G

2TB

 

1 Dahili testlere dayanır. Sürat, ana bilgisayar donanımı, yazılım ve kullanıma bağlı olarak değişebilir. Optimum suratlar için USB 3.2 Gen 2 ana aygıt gerekir.

2 Flash depolama aygıtında listelenen kapasitenin bir kısmı biçimlendirme ve öbür işlevler için kullanılır, bu nedenle bilgi depolamada kullanılamaz. Bu nedenle data depolama için gerçek kullanılabilir kapasite, eserlerde listelenenden daha azdır. Daha fazla bilgi için Kingston’ın Flash Bellek Kılavuzu’na bakabilirsiniz.

3 USB Type-C® ve USB-C®, USB Implementers Forum’un tescilli ticari markalarıdır.

4 Sınırlı garanti, Kingston SSD Manager kullanılarak bulunabilen 5 yıl ya da “SSD Life Remaining” (Kalan SSD Ömrü) baz alınarak verilmiştir. Yeni kullanılmamış bir eser 100 aşınma göstergesi pahası gösterirken, program silme döngülerinin dayanıklılık sonuna ulaşan bir eser 1 aşınma göstergesi kıymeti gösterir. Detaylar için Kingston.com/wa adresine bakabilirsiniz.

5 Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iOS/iPadOS ve Android aygıtlarla uyumluluğu değişebilir ve büyük ölçüde ana bilgisayar yazılımına/donanımına bağlıdır (özellikler için ana bilgisayar üreticisinin takviye sitesine bakılmalıdır). Android/iOS/iPadOS aygıtlar için ek bir OTG kablosu (Kingston tarafından sağlanmamaktadır) gerekebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

asibet giriş roofbet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - RENK HABER