Renk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

“Hepsiburada Pazarlama Çözümleri” iş ortaklarına kazandırıyor

Hepsiburada, platformunda yer alan etkin yüz bini aşkın iş ortağına sunduğu “Hepsiburada Pazarlama Çözümleri” servisiyle,  iş ortaklarının reklam harcamalarını en gerçek formda optimize ederek, %150 daha fazla müşteriye erişmesini ve satışlarını artırmasını sağlıyor.  

“Hepsiburada Pazarlama Çözümleri” iş ortaklarına kazandırıyor
06 Eylül 2023 - 11:18


Hepsiburada, platformunda yer alan faal yüz bini aşkın iş ortağına sunduğu “Hepsiburada Pazarlama Çözümleri” servisiyle,  iş ortaklarının reklam harcamalarını en gerçek formda optimize ederek, %150 daha fazla müşteriye erişmesini ve satışlarını artırmasını sağlıyor.  

Hepsiburada, bünyesinde kurduğu dijital pazarlama tahlilleri üreten ve farklı kanallarda uygulanabilecek stratejik pazarlama faaliyetlerini tek çatı altında toplayan “Hepsiburada Pazarlama Çözümleri”  servisiyle iş ortaklarına en uygun pazarlama stratejisini sunarak satış ve karlılık maksatlarına ulaşmalarını sağlıyor.

Veri, irtibat kanalları ve dijital reklam teknolojisini bir ortaya getiren “Hepsiburada Pazarlama Çözümleri” servisi, Hepsiburada’dan alışveriş yapan milyonlarca müşterinin gereksinimlerini ve ilgi alanlarını tanıyarak, servisten yararlanan iş ortaklarına onaylı ve inançlı datadan yararlanma imkanı sunuyor. Ulaşılmak istenen amaç kitleye, en gerçek vakitte en yanlışsız kanaldan ulaşma tahlili sunan Hepsiburada Pazarlama Tahlilleri servisinde, platform içi irtibattan, toplumsal medya kanallarına, outdoor’dan tematik kanallara uzanan geniş yelpazedeki araçlar kullanılarak yaklaşık %150 kat fazla müşteri erişimi sağlanıyor.

Hepsiburada’nın iş ortaklarına en uygun maliyetli dijital pazarlama ve reklam planlaması hizmeti sunduğu servisiyle ilgili Hepsiburada Pazarlama Bağlantısı ve HepsiAd Küme Yöneticisi Onur Gargılı, “Dijital pazarlamanın üçüncü dalgası olarak kabul edilen perakende medyası aslında tüm dünyada yeni bir alan olarak kabul ediliyor. Hepsiburada olarak, Hepsiburada Pazarlama Çözümleri’nin hayata geçirilmesinin ana nedeni; iş ortaklarımızın maksat kitlelerine yanlışsız yerde ve vakitte minumum maliyetle ulaşmasını sağlamak ve satışlarını, karlılıklarını artırmalarını desteklemek. Hepsiburada, ayda 210 milyondan fazla ziyaretçisi olan bir e-ticaret platformu. Hasebiyle elimizdeki onaylı ve inançlı veriyi, uzman takımlarımızca tahlil ederek, iş ortaklarımızı en verimli halde amaç kitlelerine ulaştırmak için kullanıyoruz. Sunduğumuz bu servis içinde 14 farklı bağlantı kanalı mevcut. Marka elçilerinden toplumsal medya kanallarına, outdoor’dan tematik kanallara uzanan tüm bu araçları iş ortaklarımızla paylaşarak reklam harcamalarını en verimli biçimde kullanlamalarını sağlıyoruz. Bu kapsamda bölüm ortalamasını baz aldığımızda Hepsiburada Pazarlama Tahlilleri servisi kullanan işortaklarımızın %150 kat daha fazla erişim sağladığını söyleyebilirim” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

asibet giriş roofbet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - RENK HABER