Renk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Dragonflight Fury Incarnate (10.1.7) Şimdi Oyunda

Ejderha Adaları, yeni dünya ağacı Amirdrassil’in Zümrüt Hayal’de kök salmasıyla birlikte güçlü bir büyü gücüyle dalgalanmaya başladı.

Dragonflight Fury Incarnate (10.1.7) Şimdi Oyunda
07 Eylül 2023 - 3:24


Ejderha Adaları, yeni dünya ağacı Amirdrassil’in Zümrüt Hayal’de kök salmasıyla birlikte güçlü bir büyü gücüyle dalgalanmaya başladı. Azeroth’un şampiyonları artık Fury Incarnate’te (10.1.7) alevli Fyrakk’ın yaklaşan akınlarını engellemek için ejderha suretleriyle birlikte çalışırken Adalar boyunca bu olayları keşfetmeli. 

Fury Incarnate’te gelecek yeni ve güncellenen özelliklerden kimileri:

 • DEVAM EDEN ÖYKÜ MİSYONLARI VE 10.2 KISSA TANITIMI
  1. Devam eden kıssaların bir sonraki kısımları çıkacak ve bu yılın ilerleyen devirlerinde gelecek olan 10.2 güncellemesindeki içeriklere yer hazırlayacak.
  2. Oyuncular ayrıyeten Reforging Tyr vazife serisinin sonraki kısımlarına de kendilerini hazırlayabilirler.
 • DAWN OF THE INFINITE – HEROIC ZORLUĞU
  1. Sekiz işveren içeren ve sadece Mythic zorluğuna sahip bu mega zindan, iki adet sıraya koyulabilir Heroic zorluk düzeyindeki zindana bölünecek. 
 • YENİ ÖZELLEŞTİRMELER
  1. Oyuncuların denemesi için birçok yeni özelleştirme sunulacak:
   • Gece Elfi ve Forsaken için yadigâr zırhı ve ilgili kilit açma misyon serileri.
   • Nebi Velen’in yer aldığı özel bir misyon serisini alan Draenei oyuncuları için Man’ari Eredar özelleştirmeleri açılabilecek. 
  2. Yeni yadigâr zırhının yanı sıra Gece Elfi oyuncuları için ek yüz ve beden dövmeleri ve Forsaken oyuncuları için yeni deri renkleri gelecek. 
 • YENİ GENEL GAYELER: Rüya Dalgaları
  1. Var olan çeşitli Dragonflight bölgeleri, Düş ile uyumlu hâle gelip bölgedeki tüm az eşyaların ve dünya vazifelerinin özel bir para ünitesi düşürmesine sebep olacak. Bu para ünitesi, bölgedeki güçlendirmeleri aktifleştirmek ve Vakit Yarıklarına misal Uyanan Hayal istila olaylarını tetiklemek ve Düş Dalgası satıcılarından çok çeşitli mükafatlar satın almak için kullanılabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

asibet giriş roofbet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - RENK HABER