Renk Haber – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Başkan Sandıkçı: “İlçemize yeni eser ve hizmetleri kazandırmaya devam ediyoruz”

Canik’te devam eden çalışmaları alanda takip eden Lider İbrahim Sandıkçı, çalışmaların ağır bir formda sürdüğünü söyledi.

Başkan Sandıkçı: “İlçemize yeni eser ve hizmetleri kazandırmaya devam ediyoruz”
25 Ağustos 2023 - 3:30

Canik’te devam eden çalışmaları alanda takip eden Lider İbrahim Sandıkçı, çalışmaların ağır bir formda sürdüğünü söyledi.

İlçenin dört bir köşesinde devam eden çalışmaları alanda yakından takip etmeye devam eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışarak Canik’e yeni eser ve hizmetleri kazandırmaya devam ettiklerini belirtti. İlçede üstyapı ve altyapı çalışmalarıyla birlikte, yeni toplumsal donatı alanlarının imal çalışmalarına ağır bir halde devam ettiklerini belirten Lider İbrahim Sandıkçı, “ İlçemize yeni eser ve hizmetleri kazandırmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Canik’te Büyük Değişim

Vatandaşlarla her fırsatta bir ortaya gelerek onların talep ve tekliflerini dikkatle dinleyen Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, ilçede takımlar tarafından titizlikle sürdürülen çalışmaları yerinde takip etmeye devam ediyor. Canik’te çalışmaların aralıksız bir halde devam ettiğini belirten Lider İbrahim Sandıkçı, yeni toplumsal hayat alanları ve inançlı yollarla ilçenin çehresini değiştirmeye devam ettiklerini belirtti. Lider İbrahim Sandıkçı, “ Çalışma azmimizi ve tempomuzu hiçbir vakit düşürmüyor, çalışmalarımızı mesai mefhumu gözetmeksizin sürdürüyoruz. İlçemize yeni eser ve hizmetleri kazandırmaya devam ediyoruz. Program dâhilinde üstyapı ve altyapı çalışmalarımıza titizlikle devam ederken, vatandaşlarımızın keyifle vakit geçireceği, çocuklarımızın dilediği üzere oynayacağı yeni parklarımızın üretim çalışmalarını aralıksız sürdürüyoruz. Yeni toplumsal donatı alanlarımızla, güveli ve konforlu yollarımızla ilçemizin çehresini değiştirmeye, her köşesini güzelleştirmeye devam ediyoruz” halinde söz etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

asibet giriş roofbet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2023 - RENK HABER